E-lektor

Loon e-lektorina ettevõtlusteemalist sisu samanimelisele Youtube kanalile “E-lektor: Sirle Truuts“. 

E-lektor tähendab:

  • E ehk Ettevõtlus;
  • E ehk Eneseteostus;
  • E ehk E-äri.

E-lektori Youtube kanalilt leiad:

  • Iganädalased ettevõtlusteemalised 5-10 minutilised lühivideod;
  • Inspireerivad vestlused asukohaVABADE ettevõtjatega.

VESTLUSED ASUKOHAVABADE ETTEVÕTJATEGA

Kai Oja, asukohavaba ettevõtlus

Kai Oja on ema, ettevõtja, koolitaja ja Bob Proctori õpetuste maaletooja. 2018. aastal tegi julge sammu ja tuli ära palgatöölt teadmata, mida ta tahab. Oli vaid teadmine, et talle meeldib inimestega töötada, suhelda ja õpetada. 2023. aastal tegi ta taas julge otsuse ja kolis lastega Bali saarele. Kai soovitus on alati keskenduda üksnes plaan A-le, sest plaan B võib olla tegelikult meie mugavustsooni plaan.

Rohkem infot Kai ja tema ettevõtluse kohta: www.kaioja.ee

Erika Sõstra asukohavaba ettevõtlus

Erika pakub personaalassistendi teenuseid nii Eesti kui ka välisriigi klientidele. Sihikindel naine julgeb unistada suurelt, mistõttu leidub tema klientide seas kliente nii Lätist, Soomest, Jaapanist kui ka Türgist. Erika ettevõtlusedu vundamendiks on nii kohanemine, distsipliin kui ka ajajuhtimine. Tema tulemused muutusid oluliselt hetkest, millal hakkas teadlikult pöörama tähelepanu neile tegevustele, mis loovad otseselt tulu ka rahas.

Rohkem infot Erika ja tema ettevõtluse kohta: https://eslifestylemanagement.com/

Erika lisaäriks on tuua Eestisse Itaalia gurmeetooteid. Tema e-pood armastusegaitaaliast.ee 

Triinu Sirge asukohavaba ettevõtlus

Triinu nimetab end mitme kirega ettevõtjaks. Tema salamissioniks on olnud luua süsteem, mis toimib iseseisvalt ning mida on võimalik hallata kust iganes. Täna on ta jõudnud sellesse kohta, kus saab asukohavabalt toimetada erinevate teemadega ja samas ka rahus magada.

 

Rohkem infot Triinu ja tema ettevõtluse kohta: www.ergoway.ee ja www.mystify.ee

Tiina Ross, asukohavaba ettevõtlus

Tiina elab Hispaanias alates 2012 aastast (tänaseks juba 11 aastat). Ta on distribuutor Jaapani firmas ning jagab infot Enagic veetoodete kohta. Hispaaniasse kolides tegi ta otsuse tegutseda tulevikus üksnes asukohavabalt – vestlusest saame teada kuidas see tal õnnestus.

Rohkem infot Tiina ja tema ettevõtluse kohta: Facebookist grupist “KangenVesi Est. 

asukohavaba ettevõtlus, asukohavaba ettevõtja

Kogesin päris hullu läbipõlemist, kui minu startup Londonis pankrotti läks. Õppisin, et minu suurimad väärtused on vabadus ja iseseisvus ja seadsin nende suurendamise endale 2023 aasta eesmärgiks. Teen poole kohaga programmeerimist ja teise poolega katsetan erinevaid passiivse tulu allikaid. Neist kõige edukam on Amazonimüük, mida ma olen teinud aastast 2018. Tahan ehitada kenasti hajutatud passiivse tulu allikate portfelli, et mu sissetulek ei kuivaks kokku, kui ühe projektiga ajutiselt halvasti läheb.

Rohkem infot Kaisa ja tema ettevõtluse kohta: kaisategemised.ee